KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343027
nr 1234 3027
Oidentifierad konstnär. Figur, Signerad M Aaltonen, daterad -70. Olja på duk, 61x45 cm
Kondition: fanérbortfall, slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 februari 2019
kl 20:12:32
4/2 21:17:41
100 kr
9/2 17:32:27